Physis of Crete – oliwy tworzone z pasją

Physis of Crete – oliwy tworzone z pasją

Firma stworzyła wzorcowy obiekt do butelkowania oliwy i pasty oliwnej, który znajduje się w przestronnym miejscu o powierzchni 1200m2 i jest otwarty dla odwiedzających. Rodzina Asmarianakis od 25 lat zajmuje się standaryzacją oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia i pasty z oliwek. Od początku powstania udostępniała dla zwiedzających zakład produkcyjny i normalizacyjny, odpowiadając na zainteresowanie nowoczesnej turystyki produkcją i degustacją oliwy z oliwek.

Physis of Crete to firma rodzinna, zajmująca się produkcją i przygotowaniem oliwy z oliwek wyjątkowej jakości, domowej roboty, takiej jaką można znaleźć w każdym kreteńskim domu. Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia najwyższej kategorii, tapenady z czarnych i zielonych oliwek oraz oliwki to najlepsze naturalne produkty, jakie może nam zaoferować kreteńska ziemia.

Gaje oliwne znajdują się w regionie Mirabello we wschodniej Krecie Lassithi.

Pracownicy co roku, od końca listopada do lutego zbierają oliwki na oliwę, które uprawiają z szacunkiem i troską.

Produkty marki Physis of Crete znajdziecie w naszym sklepie – gorąco polecamy!

Ludzie tworzący firmę kochają to, co robią i są dumni z ich osiągnięć, ale dobrze też być docenianym przez innych! Poniżej przedstawiamy kilka nagród, które otrzymali za ich produkty i jakość!

Physis of Crete